Michael Benson (@MichaelBensonn) 18 Nisan 2019

Date: June 18, 2019 | Category: ! Без рубрики

                          1             Güzel yıldız Loic Remy    West Ham, Liverpool Güzel forvet imzalamak için bir savaşta kilitli olan Loic Remy’nin geleceği, önümüzdeki hafta çözülmelidir.  Remy Fransız ekibi daha uzatarak ile, West Ham etrafında £ 11.5million bir girişimini başarısızlığa uğraması konusu olmuştur.  Ama ortak sahipleri David Gold ve David Sullivan Premier Ligi’nde güçlü ilgi rağmen Fransız için bir anlaşma sızdırmazlık niyet kalır Liverpool rakipleri.  Güzel fazla iki hafta boyunca fiyat üzerinden haggled ve ayrıca 23 yaşındaki için ödeme planına ilişkin anlaşmazlıklar olmuştur.

 Ama, güzel başkan Patrick Governatori göre, West Ham nihayet kabul edilebilir gördükleri bir teklifini masaya gelmiş.  Ben West Ham ve bu hoşuma bu andan itibaren yeni bir teklif aldık dedi.  Bu £ 13million ve taksitle ödeme değildir. Liverpool? Aynı koşulları yerine istiyorsanız o zaman Remy kararını sahip olacaktır.  Önümüzdeki hafta içinde bu sorunu kapatmak istiyoruz.                     Deontay Wilder o hayal kırıklığı ‘ama Jarrell Miller’in başarısız uyuşturucu testi ile şok edilmez ilan etti.

‘Büyük Bebek’ 20 Mart alınan bir VADA testinde (metabolik modülatör de cardarine ve endurobol olarak da bilinir) GW1516 testi pozitif ve şimdi sonuç olarak 1 Haziran’da Anthony Joshua savaşmak için lisans reddedildi.                 3             Anthony Joshua New York’ta 1 Haziran’da Jarrell Miller karşı ABD başlangıcını yapmak planlıyordu   Hikayenin tepki gösteren Wilder AB Boks News’e: “Ben çünkü boks sporunun hayal kırıklığına değilim, ailesini kırıklığına çünkü o aşağı onun çocukları izin hayal kırıklığına uğrattı.1xbet “Ellerinin aracılığıyla fırsatları kaçırmanıza değişen bir hayat bildirin ve ben çünkü ailenin, çoğunlukla hayal kırıklığına zaten.

“O bizim kültürümüzün bir sürü aynı şeyleri gitmek zorunda, tıpkı süte su eklemek zorunda, hamam böcekleri ile yaşayan, ayağa nasıl geldiğini anlattı. Eğer bu fırsatı olsun “Ama, bu fırsat canım tutun. fırsatı ile o böyle geçmeyi olduğunu, hiçbir şey alarak olmazdı para kazanmak zorundaydı. Ben su ing *** motherf içme oldum olur.” #129327;#128302; Jarrell Miller üzerinde Deontay Wilder – Ekim 2017 pic.twitter.com/Bd2GISfsBe – Michael Benson (@MichaelBensonn) 18 Nisan 2019 / ** / / ** / Miller’in başarısız testin açıklanmasından bu yana, Yukarıdaki video 2017 yılında Wilder ortaya çıkmıştır.

Eski klipte, WBC ağır sıklet şampiyonu Miller karşı olan şüpheleri hakkında hiçbir kemikleri yapan ve performans artırıcı ilaçlardan uzak onu uyarır. Şimdi, Wilder eski tahminlere yansımıştır doğru kanıtladı ediliyor.http://www.reddit.com/r/todayilearned/comments/27mayb/til_japans_2022_fifas_world_cup_bid_included/ “Bu söylüyorsun. Ben şeyler söylediğinde İnsanlar bana inanmıyor. o kanıtlanmış ve kendini açığa zorundadır kadar insanlar istiyorum inanmıyorum.                 3             Jarrell Miller 300lbs üzerinde ağırlığında   “Ve sonra da geri dönüp, demek‘Kahretsin, Wilder bu söz edilmiştir.’ “Sadece sadece onu çok yanı bunu yapıyor diğer savaşçıların çok şey var. “‘Büyük Bebek’Miller ile, o bu yapıyor.

Neden onun 300lbs var ve hala o atabilir kadar yumruklar atabilir düşünüyorsunuz? İki yıldır bunu yapıyor davranıyor.”                 3             Deontay Wilder WBC ağır sıklet ünvanını elinde   Anthony Joshua için bir sonraki adım MSG de 1 Haziran adım olacak bir yedek rakip bulmaktır. AJ Jarrell Miller dışında olduğunu şimdi kavga kimin ile ilgili olarak, Wilder sonuca varmıştır: “Luis Ortiz hazır olurdu ana biri olacaktır. “Luis Ortiz hep eğitimdir. benim kavgam, o eğitimi kaldı sonra o çağrı bekleyen kaldı.” Aşağıdaki Deontay Wilder ile tam AB Boks Haberleri mülakat dinle.         

Categories